Z okazji Dnia Babci i Dziadka 2024

Dnia 18 stycznia 2024 r. nasi uczniowie i podopieczni wystąpili dla szczególnych Gości. W ramach obchodów Dnia Babci i Dnia Dziadka miała miejsce okazjonalna uroczystość. Na widowni zasiedli drodzy Dziadkowie naszych wychowanków, a także grono byłych pracowników placówki z byłą Dyrektor Panią Lucyną Ibrom na czele, Seniorzy Stowarzyszenia „Pogodna Jesień” oraz Panie ze Stowarzyszenia Amazonek „Odnowa”.
Zebrani goście mogli podziwiać naszych artystów podczas przedstawienia jasełkowego pt.: „Powitajmy Maleńkiego Jezusa” w wykonaniu aktorów naszego Zespołu BAJ. Następnie zostały zaprezentowane utwory wokalno – instrumentalne oraz okolicznościowe wiersze, gra na dzwonkach i życzenia. Na gości czekał słodki poczęstunek, a także laurki od ukochanych wnucząt. Nie zabrakło gromkiego „100 lat”!
Mamy nadzieję, że Dziadkowie oraz Goście miło spędzili u nas czas. Dziękujemy serdecznie za Państwa Obecność!
Dziękujemy także wszystkim zaangażowanym w organizację tej uroczystości, zarówno od strony artystycznej, technicznej i kulinarnej:)
Drodzy Dziadkowie naszych uczniów, podopiecznych
Drodzy Dziadkowie spośród naszych pracowników
Z okazji Dnia Babci i Dziadka
składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, byście mogli cieszyć się nim jak najdłużej, szczęścia, by każdy dzień był dla Was źródłem radości, a uśmiech nie znikał z twarzy i przeganiał zmartwienia! Obyście zawsze byli otoczeni życzliwymi i kochanymi osobami. Życzymy także cierpliwości i siły do pielęgnowania u wnuków tego co najlepsze.Wszystkiego najlepszego i miłego świętowania!
Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: Małgorzata Dudek