Wyróżnienie w konkursie plastycznym „Instrument z recyklingu” dla naszego przedszkolaka!

„Instrument z recyklingu”  – pod takim hasłem miał miejsce konkurs plastyczny skierowany do rybnickich przedszkolaków. Wzięła w nim udział także ekipa naszych przedszkolaków: Emilka, Nadia z P2 oraz  Inka i Mateusz z P4.
Niezmiernie miło nam podzielić się wiadomością, że praca Mateusza Grużewskiego  zdobyła wyróżnienie!
Zarówno Jemu, jaki całej ekipie naszych Małych Artystów oraz ich wychowawcom serdecznie gratulujemy!
Organizatorem konkursu było Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 39 w Rybniku. Dziękujemy za zaproszenie do udziału!