Integracyjny Piknik #BadźFIT Olimpiad Specjalnych Drzonków 2023

W dniach 18 -19 października 2023 r. po raz kolejny ekipa zawodników KOS „Promyk” Rybnik, a wśród niej 10 naszych uczniów i podopiecznych miała okazję wziąć udział w pikniku w ramach projektu #BądźFIT Olimpiad Specjalnych. Zgodnie z założeniami projektu Integracyjny Piknik #BadźFIT Olimpiad Specjalnych promował aktywność ruchową, rekreację i zdrowy styl życia. Uczestnicy mieli o możliwość wziąć udział w szeregu atrakcyjnych aktywnościach ruchowych na hali sportowej, zajęciach na strzelnicy, relaksie w grocie solnej oraz wspólnej zabawie przy ognisku.
W wszelkich aktywnościach naszą ekipę wspierały panie: Iwona Bartoniek, Anna Rak – Lignarska oraz Anetta Gawrysiak. Brawa dla całej reprezentacji „Promyka”!
Organizatorem, któremu w tym miejscu serdecznie dziękujemy za zaproszenie, był Oddział Regionalny Olimpiady Specjalne Polska – Lubuskie.
Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: Anetta Gawrysiak, Iwona Bartoniek