Wirtualna biblioteka materiałów cyfrowych – prezentacja efektu projektu Erasmus+ „Digital Per_Sen”

Drodzy rodzice, opiekunowie, nauczyciele.
W ramach podsumowania realizacji projektu  ERASMUS+ Digital Public Educational Resources for Special Educational Needs Student mamy przyjemność zaprezentować i zachęcić do korzystania z jednego spośród efektów końcowych projektu jakim jest strona internetowa – wirtualna biblioteka zawierająca materiały cyfrowe przystosowane dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi:
Polecamy także podsumowanie projektu w wersji online, w której znajduje się także „przewodnik” korzystania z powstałej strony internetowej: