Serdecznie zapraszamy na nasz Festyn Rodzinny dnia 1 czerwca!

Zapraszamy do wspólnej zabawy!
Serdecznie zapraszamy naszych przedszkolaków, uczniów, podopiecznych wraz z Rodzinami  na nasz Festyn Rodzinny!
Odbędzie się on dnia 1 czerwca 2023 r. od godziny 14.00  do godziny 18.00 na terenie Boiska Baseballowego w Rybniku przy ul. Partyzantów – wzorem ubiegłego roku i dzięki uprzejmości MOSiR Rybnik i zarządu KS Silesia Rybnik.
Podczas festynu chętne osoby będą mogły wspomóc zbiórkę rzecz Gabriela Pasieki – naszego wychowanka przedszkola!
W programie festyny przewidziano wiele atrakcji:
  • występy muzyczno – ruchowe, występ Zespołu BAJ,
  • występ gitarzysty pana Wojciecha Stołtnego,
  • dmuchańce,
  • kawiarenka, grill,
  • zabawy z psami,
  • pokazy wozów służb mundurowych strażackiego, policyjnego oraz ratownictwa medycznego,
  • tory przeszkód,
  • gra w bocce, przejazdy na rowerach,
  • zabawy dla dzieci i rodziców, wśród nich z Chustą KLANZY,
  • mega bańki mydlane,
  • zabawy plastyczne,
  • studio urody,
  • fotobudka i wiele innych…!
Bardzo miło będzie nam spędzić czas z Wami!
P.S. Każde z dzieci dostanie bloczki na zakup przekąsek oraz uczestnictwo w atrakcjach z uwagi na to, że część atrakcji będzie odpłatna – proszę zabrać drobne  (pytania o szczegóły można kierować do wychowawców)