Piknik #BądźFit Olimpiad Specjalnych Mikorzyn 2023 z naszym udziałem

Po raz kolejny na zaproszenie Oddziału Regionalnego Olimpiad Specjalnych Wielkopolskie – Konin 16-osobowa ekipa naszych sportowców – zawodników KOS „Promyk” Rybnik wzięła udział w Integracyjnym Pikniku #BądźFIT.
W dniach 13 – 14 września 2023 r. nasi uczniowie i podopieczni brali udział w szeregu aktywnościach fizycznych i integracyjnych atrakcjach na terenie Ośrodka Szkoleniowo – Wypoczynkowego Wityng w Mikorzynie. Wśród aktywności pikniku przygotowanych przez organizatora można wyróżnić marsz nordic walking z instruktorem, Zumba, ćwiczenia na fizjoballach, joga na plaży, aktywności z wykorzystaniem dmuchańców, kuźnia sylwetki i zadania sprawnościowe w plenerze, a także konsumpcja fit przekąsek.. Dodatkowo na uczestników czekało szereg atrakcji takich jak rejs statkiem na pobliskim jeziorku, dyskoteka, ognista kula oraz pokaz magicznych baniek mydlanych. Nad naszą ekipą czuwały nasze nauczycielki: pani Iwona Bartoniek, Joanna Kuchcik, Joanna Ibrom -Miler, Katarzyna Ganobis oraz Anetta Gawrysiak (Przewodnicząca KOS „Promyk” Rybnik”). Wszyscy bardzo aktywnie spędzili czas, mamy nadzieję, że będzie on motywacją do dalszego aktywnego trybu życia, oraz wzorem i  inspiracją dla innych!

Tekst, zdjęcia: KOS PROMYK Rybnik

Pełna fotogaleria z pikniku znajduje się na naszym profilu facebookowym.