Nasza uczennica z medalami zawodów jeździeckich Olimpiad Specjalnych szczebla ogólnopolskiego!!!

Medal brązowy w konkurencji indywidualnej bieg z przeszkodami oraz medal srebrny w sztafecie (wraz z kadrową koleżanką Kamilą) zdobyła nasza uczennica Nadia Kurpanik podczas XI Ogólnopolskiego Mityngu Jeździeckiego Olimpiad Specjalnych!
W dniach 15-17 września 2023 r. w Kielcach rywalizowali jeźdźcy Stowarzyszenia Olimpiady Specjalne Polska. Wśród kadry Oddziału Regionalnego Olimpiady Specjalne Śląskie znalazła się nasza uczennica – zawodniczka działającego przy naszej placówce Klubu Olimpiad Specjalnych PROMYK Rybnik (Promyk Rybnik Klub Olimpiad Specjalnych) Nadia Kurpanik, której towarzyszyła trenerka, a zarazem nasza nauczycielka pani Agnieszka Mika.
Zarówno naszej amazonce, jaki jej trenerce i całej ekipie oddziału śląskiego serdecznie gratulujemy sukcesów jeździeckich!
Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: Elżbieta Kaworek OSŚ