Pasowanie na ucznia 2022

Także nasi tegoroczni Pierwszoklasiści dnia 26 października wzięli dziś udział w uroczystym „Pasowaniu na ucznia”.  Najpierw, wspólnie z Rodzicami, uczestniczyli w różnorakich konkurencjach przegotowanych przez panie wychowawczynie. Świetnie sobie z nimi poradzili! Ogromne brawa! Potem nastąpił ważny moment – pasowanie na ucznia,  którego dokonała wicedyrektor naszej palcówki pani Martyna Pomowska – Troszka. Najbardziej wyczekiwanym momentem było jednak wręczanie tradycyjnych tyt, czyli rogów obfitości przygotowanych przez Rodziców. Z kolei z rąk naszego Pinokia (którego nos stanowił tego dnia dodatkową atrakcję) uczniowie otrzymali upominek w postaci mini „wyprawki” Prezydenta Miasta Rybnika. Nie zabrakło pamiątkowych zdjęć i gratulacji! Naszym Pierwszakom życzymy powodzenia, radości owocnej nauki!
Pełna relacja zdjęciowa znajduje się na naszym profilu facebookowym TUTAJ.
Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak