Pani Agnieszka Antosz ponownie wybrana na stanowisko Dyrektora naszej placówki. Gratulujemy!

Niezmiernie miło nam przekazać ważną informację, iż nasza Pani Dyrektor Agnieszka Antosz, w drodze konkursu, ponownie została wybrana na stawisko Dyrektora Zespołu Szkolno – Rewalidacyjnego Szkoła Życia w Rybniku. Funkcję tę będzie pełnić przez kolejną – 5-letnią kadencję.
W imieniu naszych uczniów, podopiecznych oraz pracowników placówki serdecznie w tym miejscu Jej gratulujemy! Życzymy także  ogromu siły, wytrwałości i nieustającego zapału do sprawowania tej niezwykle odpowiedzialnej i wymagającej funkcji, a także satysfakcji z realizacji zawodowych zamierzeń! Powodzenia!
Tekst, zdjęcia: ZS-R Szkoła Życia w Rybniku