Nasi Młodzi Sportowcy wzięli udział w IV części XII Ogólnopolskich Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych Specjalnych Warszawa 2022!

IV część XII Ogólnopolskich Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych Specjalnych Warszawa 2022 z udziałem naszych Młodych Sportowców!
W dniach 3 – 5 czerwca 2022 r. Agata Kocemba, Nadia Kurpanik oraz Kacper Trybuś (debiutant na tego typu wydarzeniu) wraz z ekipą Młodych Sportowców Oddziału Regionalnego Olimpiady Specjalne Polska – Śląskie mieli niecodzienną okazję zaprezentować swoje umiejętności ruchowe, sportowe podczas spotkania Młodych Sportowców z Olimpiad Specjalnych z całej polski w ramach IV części OLIOS 2022.
Byli „niezwykle dzielni w swym wysiłku” w czym wspomagały ich panie Barbara Groborz, Wioletta Mularczyk  oraz Edyta Popek. Nasi młodzi adepci KOS PROMYK do Rybnika wrócili dumnie prezentując medale. Nie obyło się też bez upominków.
Podczas tego 3-dniowego wyjazdu nie zabrakło możliwości spojrzenia na stolicę, i spotkania gwiazd TVP.
Naszym dzielnym Młodym Sportowcom gratulujemy serdecznie, a paniom dziękujemy za poświęcony czas i energię w ten czerwcowy weekend!

Zapraszamy także do fotogalerii na naszym profilu facebookowym TUTAJ.

Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: ZS-R Szkoła Życia w Rybniku