• (32)4226407
  • sekretariat@szkolazycia.rybnik.pl
  • Rybnik ul. Orzepowicka 15a
Aktualności
Najnowsze ogłoszenie dotyczące sytuacji pandemicznej

Najnowsze ogłoszenie dotyczące sytuacji pandemicznej

Drodzy Rodzice.
W związku z obserwowanym gwałtownym wzrostem ilości zachorowań w kraju wynikającym z zakażenia wirusem SARS-CoV-2, zwracam się do Państwa z prośbą o szczególną troskę i dbałość o zdrowie własne i swoich dzieci.
Przypominam również o procedurze obowiązującej w naszym zespole, aby zminimalizować i maksymalnie ograniczyć rozprzestrzenianie się zachorowań, zarówno wśród naszych podopiecznych, jak i całego personelu placówki.
Bardzo proszę, aby na zajęcia przyprowadzać dzieci bez objawów choroby, korzystać z płynu dezynfekującego przed wejściem na teren zespołu, stosować maseczki ochronne w przestrzeniach wspólnych, zachowywać w miarę możliwości dystans oraz respektować strefę rodzica.
Ze swojej strony i w imieniu wszystkich pracowników placówki oraz personelu medycznego zapewniam, że wszyscy staramy się, aby zapewnić Państwa dzieciom bezpieczeństwo oraz optymalne warunki do nauki w trybie stacjonarnym.

Życzę wszystkim dużo zdrowia, odporności na wszelkie wirusy dla całych rodzin oraz jak najdłuższej normalności w pracy i nauce.
Pozdrawiam serdecznie,
Agnieszka Antosz
Dyrektor ZS-R Szkoła Życia w Rybniku

Skip to content