Mikołajkowy Turniej Bowlingowy Olimpiad Specjalnych Rybnik 2021

Dnia 8 grudnia 202 1 r.  w rybnickiej kręgielni Pink Bowling&Club miał miejsce Mikołajkowy Turniej Bowlingowy Olimpiad Specjalnych Rybnik 2021.
Turniej, o charakterze lokalnym, stanowił podsumowanie kolejnego etapu udziału w cotygodniowych treningach bowlingowych jednej z ekip sportowców Klubu Olimpiad Specjalnych PROMYK Rybnik – podopiecznych, a także absolwentów Zespołu Szkolno -Rewalidacyjnego Szkoła Życia w Rybniku.
Zawody, które odbyły się w wesołym – mikołajkowym klimacie, zorganizowali pomocnicy Świętego Mikołaja – trenerzy KOS PROMYK Rybnik.
Wydarzenie miało miejsce dzięki finansowemu wsparciu MOSiR Rybnik, któremu w tym miejscu serdecznie dziękujemy!!!
Na dzielnych sportowców, za ich osiągnięcia, czekały upominki i dyplomy. Gratulujemy wszystkim uczestnikom!

W zawodach wzięli udział nasi podopieczni: Justyna Dyka, Klaudia Rek, Patrycja Rek, Patryk Pytlik, Hadrian Król, Filip Tkocz, Piotr Dziedzic, Marek Kocjan, Piotr Malinowski, Sebastian Pietrzela, Maksymilian Barzycki, Daniel Chmielewski oraz Mateusz Masarczyk.

Zapraszamy do obszernej fotorelacji na profilu facebookowym naszej placówki TUTAJ.

Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak