MATP Zabrze 2023 z naszym udziałem!

Przedstawiciele naszej placówki – uczestnicy Programu MATP KOS „Promyk” Rybnik wzięli udział XXXVI Śląskim Dniu Treningowym Programu Treningu Aktywności Motorycznej Olimpiad Specjalnych. Wydarzenie mało miejsce 30 marca 2023 r. w Hali Sportowej „Pogoń” w Zabrzu.
W swoim wysiłku, w myśl słów przysięgi Olimpiad Specjalnych, niezwykle dzieli byli tym razem: Kaja Kuśnierek, Marika Cojg, Wiktoria Ciołek, Wiktoria Janczyk, Martyna Pakura, Zuzanna Skałbania, Szymon Szeląg, Wiktor Zień oraz Jakub Andrzejewski – Kwade. Ekipie przewodził trener MATP pan Adam Jurzysta w spierany przez nauczycielki i pomoce nauczyciela naszj placówki.
Dzień treningowy szczebla regionalnego miał miejsce dnia 30 marca 2023 r. w hali sportowej POGOŃ w Zabrzu. Dziękujemy organizatorom – Olimpiady Specjalne Śląskie – KOS „Komety”  Zabrze za kolejne stworzenie możliwości do zaprezentowania swoich umiejętności ruchowych naszym podopiecznym!
Całej ekipie, zarówno zawodnikom, jak i trenerom, nauczycielom i opiekunom serdecznie Gratulujemy!
Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: ZS-R Szkoła Życia w Rybniku