Lokalny Dzień Młodych Sportowców Olimpiad Specjalnych Rybnik 2022

Dnia 25 marca 2022 r. ekipa naszych najmłodszych podopiecznych miała okazję zaprezentować swoje umiejętności sportowe w ramach lokalnej formy podsumowania realizacji Programu Młodzi Sportowcy Olimpiad Specjalnych. Dla przypomnienia to program wprowadzający do udziału w sporcie osób z niepełnosprawnością intelektualną w ramach Olimpiad Specjalnych.
Nasi Młodzi Sportowcy, mamy nadzieję, że przyszli zawodnicy działającego przy placówce Klubu Olimpiad Specjalnych PROMYK Rybnik, zaprezentowali się w elementach nawiązujących do kilku dyscyplin sportowych.
Biegi i rzuty piłeczką LA, tor przeszkód na rowerach – kolarstwo, łapanie piłki i rzuty do celu – kosza- koszykówka, prowadzenie piłki, strzały do bramni – piłka nożna. Wszyscy byli niezwykle dzielni w swym wysiłku, spisali się na medal, którym zostali oczywiści udekorowani.
Ogromną radość sprawiły też dzieciom nagrody w postaci figurek minionków, które zawdzięczamy Stowarzyszeniu Olimpiady Specjalne Polska oraz firmie Mattel. Serdecznie dziękujemy!!!
Gratulujemy serdecznie naszym Młodym Sportowcom!!!

Z przyczyn technicznych wydarzenie odbyło się z podziałem na trzy grupy, a dysponując ogromem zdjęć postanowiliśmy także i fotogalerie zaprezentować w III odsłonach (na naszym profilu społecznościowym), polecamy:

Ekipa I – TUTAJ

Ekipa II – TUTAJ