Kolejny rok szkolny z Internetowym Teatrem TVP za nami – podsumowanie

17 września 2022 r.  w ramach kontynuacji projektu Internetowego Teatru TVP dla szkółiTeatr  nasi podopieczni mieli okazję obejrzeć przedstawienie pt.:„Wielka Zagadka Misia Uszatka„. Przedstawienie online,  na żywo odbyło się w ramach kontynuacji projektu TVP, z którego od wielu lat już korzystamy.
Obejrzany spektakl w wykonaniu Teatru Lalek Arlekin z Łodzi inspirowane było tytułową postacią znanej bajki „Miś Uszatek”.
Więcej o spektaklu TUTAJ.
17 października 2022 r.  nasi podopieczni mieli okazję obejrzeć spektakl w ramach Internetowego Teatru TVP dla szkół.
Tym razem podziwiali przedstawienie pt.: „Noniek” prosto z Teatru Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana w Będzinie.
Więcej o spektaklu można dowiedzieć się TUTAJ.

14 kwietnia 2023 r. I skorzystaliśmy z możliwości obejrzenia spektakl pt.: „Plastusiowy Pamiętnik” w wykonaniu Teatru Dzieci z Zagłębia im. J. Dormana w Będzinie.

Więcej o spektaklu można dowiedzieć się TUTAJ.
Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: ZS-R Szkoła Życia w Rybniku