IV edycja Spotkania z Mikołajem na Stadionie Śląskim z naszym udziałem.

Kolejny raz nasza placówka skorzystała z zaproszenia i spora grupa naszych podopiecznych dnia 3 grudnia 2021 r. miała okazję wziąć udział w Spotkaniu z Mikołajem – wydarzeniu, które organizowanie jest w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych na Stadionie Śląskim w Chorzowie.
Wydarzenie miało charakter przedświątecznego spotkania integracyjnego. Uczestnicy tworzyli rozmaite mikołajkowe i bożonarodzeniowe dekoracje. Powstały piękne kartki, choinki, stroiki, łańcuch, ozdoby z drewna. Nie zabrakło oczywiście udekorowanych pierników. Każdy uczestnik zmierzył się także z mikołajkowymi konkurencjami sportowymi. Na koniec oczywiście niespodzianka: przybył Św. Mikołaj z workiem pełnym prezentów. Organizatorom wydarzenia, którymi są Stadion Śląski w Chorzowie oraz Szkoła Podstawowa nr 60 w Katowicach, dziękujemy za zaproszenie i mile spędzony czas w przedświątecznej atmosferze.

Tekst: Sonia Koczy, zdjęcia: ZS-R Szkoła Życia w Rybniku

Zapraszamy do pełnej fotogalerii z wydarzenia na naszym profilu facebookowym TUTAJ.