Dzień Chłopaka 2023

Dzień Chłopaka, który obchodzony jest dnia 30 września przypadł w tym roku w sobotę.  Z tego powodu obchodziliśmy go z małym poślizgiem dnia2 października 2023 r.
Panie Elwira Skutek, Ewelina Jagieło oraz Magdalena Kasprzak zaprosiły uczniów SP oraz podopiecznych Ośrodka R-W do wspólnej humorystyczny zabawy pod hasłem „FIT Synek”. Uczestnicy imprezy mogli obejrzeć zabawny, tematyczny filmik. Nie zabrakło ruchowych zadań dla Chłopców, tych młodszych oraz tych nieco starszych oraz  wspólnego swingowania;). W trakcie imprezy miała miejsce fit sesja fotograficzna z udziałem ” Ewy Minge” – w tej roli pani Elwira.;) .Tą część imprezy zakończył występ grupy dziewczynek do utworu „Witaminki” oraz występ Pań do piosenki  „Fitness Treflików”. Obchody Dnia Chłopca uwieńczyła dyskoteka. Nie zabrakło FIT poczęstunku zarówno dla wszystkich,  jak i Panów. W tym miejscupodziękowania dla Pani Magdy Kraski i Ewy Hajduk za organizację i przygotowanie tej części niespodzianki!

Zapraszamy do obszernej fotogalerii z tej części imprezy na naszym profilu facebookowym tutaj.

Dzień Chłopaka w Przedszkolu świętowaliśmy także dnia 2 października 2023 r.
Przedszkolaków do wspólnej zabawy zaprosił Klaun. Na dzieci czekało kilka zabaw związanych z aktywnością ruchową. Była rozgrzewka muzyczno – ruchowa, mini tor przeszkód i zabawa z chustą Klanzy. Nie zabrakło pamiątkowych zdjąć i fit przekąski. Dzieci świętowały także w swoich grupach.

Fotorelacja z Dnia Chłopca w Przedszkolu znajduje się tutaj.

Teks: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: Anetta Gawrysiak, Magdalena Kasprzak