Bale karnawałowe 2023

Tegoroczny karnawał obchodziliśmy tym razem z podziałem na trzy imprezy. Dnia 14 lutego 2023 r. swój balik przebierańców miały nasze przedszkolaki. Była to niezwykle barwna i wesoła impreza, głównie za sprawą kolorowych strojów naszych najmłodszych podopiecznych. Pełna fotogaleria z ich baliku znajduje się TUTAJ.

Także w „Walentynki”  w naszej placówce odbył się walentynkowo- karnawałowy bal przebierańców dla uczniów SP. Jak zwykle przepiękne stroje ozdabiały buzie naszych wychowanków, były księżniczki, waleczni rycerze, piraci, i wiele innych postaci z bajek, a na straży tanecznych pląsów czuwali nawet policjanci;) Radosną zabawę prowadził za konsolą i nie tylko nasz niezawodny dj Adam. W między czasie były również uczniowskie wyrazy sympatii zawarte w „Walentynkach”. Wszyscy świetnie się bawili w przepięknej scenerii masek i balonów. Były pląsy na parkiecie, słodki poczęstunek, zabawa z chustą, dobra atmosfera, którą tworzyła brać uczniowska wraz z opiekunami. Zapraszamy do pełnej fotorelacji z tej części imprezy TUTAJ.

Z kolei dnia 15 lutego  2023 r. podczas karnawałowej imprezy w stylu disco bawili się podopieczni Ośrodka Rewalidacyjno -Wychowawczego, a także część starszych uczniów SP. Jak wesoło, energicznie i z przytupem było na tej imprezie można podziwiać w galerii TUTAJ.

Dziękujemy nauczycielom za organizację miłej imprezy!

Tekst: Zuzanna Zatoń, Magdalena Kasprzak, zdjęcia: Magdalena Kasprzak, wychowawcy przedszkola