Akcje charytatywne – podziękowanie

Drodzy darczyńcy,
W naszej placówce zakończyliśmy już akcję charytatywną dla Niemedycznego Hospicjum Domowego im. o. Rafała Kalinowskiego w Rybniku oraz akcję Czapka Mikołaja, a także, już jakiś czas temu, zbiórkę na Koci Dom w Rybniku.
Na nasz apel odpowiedziało wiele osób, to dzięki Wam Drodzy Rodzice, Pracownicy i Przyjaciele naszej placówki po raz kolejny, pomimo wielu innych akcji, które odbywają się w ciągu całego roku te akcje się udały. Zawsze możemy na Was liczyć, na waszą ofiarność i zaangażowanie. Serdecznie dziękujemy za Wasze dobro, za chęci, za wszystkie przekazane dary, które trafią do osób najbardziej potrzebujących.
Oficjalnie dary dla Hospicjum zostały przekazane przez naszą Panią Dyrektor Agnieszkę Antosz Prezesowi Fundacji Panu Mirosławowi Pełka. Dary na Czapkę Mikołaja przekazaliśmy Zespołowi Szkół nr 3 w Rybniku.
Tekst: Bożena Bęczek, zdjęcia: ZS-R Szkoła Życia w Rybniku