Z okazji  Dnia Babci i Dnia Dziadka….

Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka….

Szanowni Państwo!

Co roku z dużą radością gościliśmy Was w progach naszej szkoły z okazji Dnia Babci i Dziadka…
Pamiętając o Waszym święcie w tym roku, przesyłamy Wam moc serdeczności i ciepła w imieniu wnuków i całej społeczności szkolnej.
Życzymy wszelkiej pomyślności i zdrowia, byście mogli cieszyć się nim jak najdłużej.
Szczęścia, by każdy dzień był dla Was źródłem radości, a uśmiech nie znikał z twarzy i przeganiał zmartwienia!
Oczywiście cierpliwości i siły do pielęgnowania u wnuków tego co najlepsze, a łez tylko z powodu szczęścia.
Obyście zawsze byli otoczeni życzliwymi i kochanymi osobami.
Dzień Babci i Dziadka to również jedna z najlepszych okazji, aby powiedzieć serdeczne  i szczere DZIĘKUJĘ za Waszą dobroć w sercu oraz opiekę i wsparcie, jakim jesteście Państwo dla wnuków.

Dyrekcja i Pracownicy ZS-R Szkoła Życia w Rybniku

Zapraszamy do okolicznościowej prezentacji  TUTAJ.