Za nami XXIX Śląski Mityng Pływacki Olimpiad Specjalnych Rybnik 2022

W Rybniku, dnia 25 listopada 2022 r. po raz XXIX Klub Olimpiad Specjalnych PROMYK Rybnik wraz z naszym Zespołem Szkolno – Rewalidacyjnym Szkoła Życia w Rybniku, miał przyjemność gościć pływaków Oddziału regionalnego Olimpiady Specjalne Polska – Śląskie podczas zawodów szczebla regionalnego. Zawodnicy rywalizowali na niezwykle przyjaznej naszym sportowców Krytej Pływalni Akwarium MOSiR w Rybniku – Boguszowicach.

Po czasie restrykcji związanych z pandemią organizatorzy mogli ponownie wrócić do zaproszenia na trybuny pływalni kibiców. Dziękujemy w tym miejscu wszystkim rybnickim placówkom, które zagrzewały naszych pływaków w ich sportowych zmaganiach!

Zawody odbyły się dzięki finansowemu wsparciu:

Urzędu Miasta Rybnika

oraz Samorządu Województwa Śląskiego

Dziękujemy serdecznie!

Wolontaryjnie wsparli nas kolejny raz studenci Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach oraz stali i akcyjni wolontariusze KOS Promyk. Dziękujemy!

Organizacyjne wsparcie zawdzięczamy MOSiR RybnikWOPR RYBNIK oraz Rybnicki Sztab Ratownictwa Dziękujemy z całego serca!

Gratulujemy serdecznie wszystkim dzielnym pływakom oraz ich trenerom!

Podczas zawodów nie zabrakło i naszych pływaków, zawodników KOS Promyk Rybnik, którym gratulujemy niezwykle serdecznie!
Dziękujemy gorąco wszystkim gościom oraz kibicom za uświetnienie tego wydarzenia!
Dziękujemy serdecznie także w tym miejscu wszystkim pracownikom naszej placówki za profesjonalizm, zaangażowanie i poświęcony czas przy bezpośredniej organizacji i przeprowadzeniu tego wartościowego wydarzenia, a także tym, którzy w tym dniu sprawowali opiekę nad naszymi podopiecznymi!

Zapraszamy do obszernych fotorelacji z zawodów  na naszym profilu facebookowym:

Galeria zdjęć autorstwa pana  Wacława Troszki znajduje się TUTAJ.

Galeria zdjęć autorstwa pana Tymoteusza Ciastko znajduje się TUTAJ.

Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: Wacław Troszka, Tymoteusz Ciastko