Ogłoszenie o zmianie ruchu drogowego

W związku z zapewnieniem bezpieczeństwa osobom przebywającym na terenie zewnętrznym wokół Szkoły Życia, Zespołu Szkół nr 3 i Żłobka Miejskiego zawiadamiam, że od 19-go października bieżącego roku następuje zapowiadana wcześniej zmiana organizacji ruchu.
   Wprowadzony zostaje ruch jednokierunkowy pojazdów. Wjazd na teren wyżej wymienionych placówek tylko od strony ul. Budowlanych (od strony Restauracji Kasjopeja i Stacji Paliw Shell). Wyjazd z terenu od strony ul. Orzepowickiej. Parkowanie samochodów dla pracowników placówek, tylko na podstawie stałego zezwolenia, które powinno być umieszczone w widocznym miejscu za przednią szybą samochodu. Proszę rodziców o parkowanie samochodów w oznaczonych miejscach dla osób niepełnosprawnych również przy ZS nr 3, na wewnętrznym parkingu Szkoły Życia oraz w ostateczności na oznaczonych w kolorach żółto-niebieskich miejscach dla rodziców ,,kiss& ride”(pocałuj i jedź) przy ZS nr 3 ze wzgl. na wydłużony czas parkowania podczas doprowadzania naszych podopiecznych do zespołu. Bardzo proszę o wyrozumiałość dla innych oraz rozwagę i ostrożność, zwłaszcza na początku przyzwyczajania się do nowych zasad ruchu. Pozdrawiam serdecznie.
Agnieszka Antosz
Dyrektor ZS-R Szkoła Życia w Rybniku