Ogłoszenia
Informacja Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Rybniku na czas ferii zimowych

Informacja Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Rybniku o zakresie pomocy  psychologiczno – pedagogicznej dzieciom i młodzieży w okresie ferii zimowych:

„Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Rybniku funkcjonuje w tym okresie w normalnym czasie pracy tj. od godz. 8.00 do 19.00 – tej.”
„W razie pilnej konieczności przyjęcia na karcie zgłoszenia należy dopisać „PILNE” .”
PP-P w Rybniku dodatkowo uruchomiła w godzinach pracy Poradni infolinię pod nr 510 086 282 dla wszystkich wymagających wsparcia i pomocy.

Poradnia przypomina: ” że całodobowo można się kontaktować z Poradnią przez stronę www oraz na indywidualne adresy e – mailowe pracowników poradni. W razie potrzeby pracownicy poradni mogą również zaoferować pomoc również on – line.”