Zakończyliśmy uroczyście rok szkolno – przedszkolno – rewalidacyjny 2021/2022

Zakończenie roku przedszkolnego 2021/2022 Przedszkola nr 48

Dnia 24 czerwca 2022 r. oficjalnie zakończono w naszej placówce kolejny rok przedszkolny. Uroczystość rozpoczęła Dyrekcja placówki krótkim podsumowaniem minionego roku, gratulacjami dla dzieci i podziękowaniami skierowanymi do pracowników placówki oraz do rodziców naszych przedszkolaków.
Z racji tego, iż kilkoro uczniów kończy edukację na tym etapie i od września rozpocznie naukę w SP nastąpiło uroczyste wręczenie tym dzieciom pamiątek.
Wszystkim naszym przedszkolakom, życzymy pięknego lata, udanych i aktywnych wakacji oraz powodzenia na dalsze lata edukacji!

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022 Szkoły Podstawowej nr 38

Tego samego dnia uroczyście zakończyliśmy także kolejny rok szkolny. Zebranych na sali gimnastycznej uczniów, wraz ze Ich rodzicami, opiekunami oraz pracowników placówki przywiała uroczyście Dyrekcja szkoły. W podsumowaniu minionego roku nie zabrakło gratulacji i podziękowań skierowanych, zarówno do uczniów, pracowników, jak i Rodziców. Dyrektor placówki Pani Agnieszka Antosz szczególnie wyróżniła kilkoro rodziców, którzy w szczególny sposób angażują się w działalność szkoły!
Zanim uczniowie udali się z wychowawcami do swoich klas, by odebrać szkolne świadectwa, miało miejsce uroczyste pożegnanie tegorocznych absolwentów Szkoły Podstawowej.
Z rąk Dyrekcji oraz wychowawców odebrali gratulacje, świadectwa, dyplomy, pamiątki. Członków Zespołu BAJ dodatkowo nagrodziła kierownik zespołu pani Monika. Nie mogło się obyć bez pamiątkowych zdjęć.
Był to czas niezwykle wzruszający… Naszym absolwentom dziękujemy za wspólne chwile, aktywny udział w życiu naszej placówki, sukcesy, które przysporzyły nam – pracownikom szkoły szereg powodów do dumy. Życzymy Wam powodzenia, zapału, zdrówka i wiele radości na dalszej drodze edukacyjnej, terapeutycznej!

Zakończenie roku rewalidacyjno – wychowawczego 2021-2022 Ośrodka R-W

Podczas kolejnej uroczystości tego dnia w naszej placówce miało miejsce także i uroczyste zakończenie roku rewalidacyjno – wychowawczego podopiecznych naszego Ośrodka R-W.
Także to spotkanie było niezwykle wzruszające…. W tej grupie także miało miejsce uroczyste pożegnanie absolwentów.
Daniel, Łukasz, Mateusz oraz Kamil byli z nami już od I klasy Szkoły Podstawowej!!! Gratulacje, dyplomy, podziękowania, kwiaty , upominki, pamiątkowe zdjęcia i łzy wzruszenia… tak w skrócie można podsumować ten uroczystym moment…
Szczególne podziękowania skierowane zostały też do Mam absolwentów, które pełniły przez wiele lat ważne funkcje w Radzie Rodziców!
Naszym Absolwentom oraz ich Rodzicom życzymy powodzenia, i wielu wspaniałych i życzliwych ludzi wokół na dalszej drodze życia!!!

Obszerna fotogaleria z tej części zakończenia znajduje się TUTAJ.

Wszystkim naszym podopiecznym jeszcze raz gratulujemy serdecznie aktywności, osiągnieć w minionym roku!
Życzymy aktywnych, udanych i bezpiecznych wakacji!

Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak