Zakończenie roku 2023/2024

Dnia 21 czerwca 2024 r. uroczyście zakończyliśmy kolejny rok szkolno – przedszkolno – rewalidacyjny – 2023/2024 w naszej placówce.
Zakończenie odbyło się z podziałem na dwie grupy, każde niezmiernie uroczyście, w obecności Dyrekcji placówki.
W ramach pierwszego spotkania wzięły udział grupy przedszkolne oraz uczniowie klas I-III naszej SP. Tą cześć zakończenia uświetniły występy muzyczno – instrumentalne z udziałem sporej  części naszych przedszkolaków oraz uczniów Sp. Dyrekcja szczególnie uhonorowała tegorocznych absolwentów naszego przedszkola.
Podczas drugiego spotkania, w której wzięli udział uczniowie SP kl. IV- VIII oraz podopieczni Ośrodka R-W.

Tu głównym punktem wydarzenia były występy, życzenia oraz wszelkie gratulacje, podziękowania związane z pożegnaniem naszych tegorocznych absolwentów. . Więcej w relacji w odrębnym poście tutaj.

Nie zabrakło podziękowań, upominków, gratulacji, także względem Rodziców, którzy szczególnie aktywnie włączali się w działalności naszej placówki w minionym roku,  podziękowań skierowanych do naszych Pielęgniarek oraz podziękowań ze strony przedstawicieli Rady Rodziców dla Dyrekcji naszej placówki.

Po raz kolejny, także w tym miejscu,  naszym Absolwentom i ich Rodzicom, Opiekunom życzymy samych sukcesów, radości, energii, mnóstwa przyjaznych ludzi wokół na kolejnym etapie edukacji, czy terapii. Powodzenia!

Zdjęcia z wydarzenia znajdują się naszym profilu FB tutaj oraz tutaj.

P.S. W czasie wakacyjnym będą odbywały się dyżury w Przedszkolu, odbędą się półkolonie, kolonie, a także wyjazd ekipy zawodników Promyka na obóz sportowy.
Spędźcie ten czas radośnie, aktywnie i  bezpiecznie!

Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: Magdalena Kasprzak, ZS-R Szkoła Życia w Rybniku