Zainaugurowaliśmy  nowy rok szkolny!

Zainaugurowaliśmy nowy rok szkolny!

Dnia 1 września 2020 r. w naszej placówce, która od tego dnia funkcjonuje już pod nową nazwą Zespół Szkolno- Rewalidacyjny Szkoła Życia w Rybniku, zainaugurowaliśmy kolejny rok szkolno – przedszkolny!
   Z uwagi na szereg wytycznych związanych ze stanem pandemii, także i rozpoczęcie wyglądało nieco inaczej niż tradycyjnie. Podczas oficjalnej części, która została podzielona na kilka części (przedszkole, szkoła podstawowa, ośrodek rewalidacyjno – wychowawczy), Dyrekcja powitała przedszkolaków, uczniów oraz ich rodziców i opiekunów. Szczególnie serdecznie przywitano naszych nowych podopiecznych:) Przedstawieni zostali także pracownicy szkoły, wśród nich nowo zatrudnieni:) Każdej grupie przekazane zostały najważniejsze informacje, na czele z obowiązującymi w placówce procedurami bezpieczeństwa. W dalszej części poszczególne grupy i klasy spotkały się już indywidualnie z wychowawcami.
    Rozpoczynamy ten rok pełni optymizmu i nadziei na możliwość pracy, nauki i terapii w warunkach, jak najbardziej zbliżonych do tych naszych tradycyjnych!! Życzymy wszystkim zdrowia i powodzenia!!!