Za nami Festyn Rodzinny 2023

Za nami nasz tegoroczny Festyn Rodzinny skierowany do Rodzin naszych przedszkolaków, uczniów, podopiecznych.
Dnia 1 czerwca 2023 r., kiedy to obchodzimy Dzień Dziecka, miał miejsce Festyn Rodzinny naszej placówki. Kolejny rok, dzięki uprzejmości zarządu KS Silesia Rybnik oraz MOSiR Rybnik jako placówka mieliśmy możliwość zorganizowania wspólnej zabawy dla naszych podopiecznych i ich Rodzin na terenie Boiska Baseballowego w Rybniku.
Nasz festyn zaszczycił swą obecnością rybnicki sportowiec, utytułowany siatkarz – obecnie Jastrzębskiego Węgla pan Rafał Szymura! Dziękujemy!
Serdecznie dziękujemy wszystkim, dzięki którym nasz festyn mógł się odbyć, dzięki którym mogliśmy go uatrakcyjnić oraz wszelkim darczyńcom!
Dziękujemy pracownikom naszej placówki, dzięki którym możliwe było zorganizowanie i przeprowadzenie festynu, to w głównej mierze zawdzięczamy im różnorakie atrakcje dla uczestników festynu, występy naszych podopiecznych, organizację techniczną , zaplecze poczęstunku itp. i itd.!
Sponsorzy tegorocznego Festynu Rodzinnego:
Wojciech Kłaczek Dmuchańce (zabawki dmuchane, popcorn, wata cukrowa),
Cukiernia Kristof (ciasto),
Zoremba Jerzy Jo – Mar Piekarnia (chleb do kiełbasek).
Dziękujemy serdecznie!
Obiektu użyczył nam zarząd KS Silesia Rybnik oraz MOSiR Rybnik Dziękujemy prezesowi Dariuszowi Ptaś oraz osobom z zarządu Henrykowi Rojek i Arturowi Szymura za życzliwe przyjęcie na obiekcie i pomoc organizacyjną.
Nieocenione wsparcie w tym i poprzednim roku otrzymaliśmy od RSK, które transportowały estradę oraz od dyrektora Klubu Kultury Harcówka Mieczysława Błaszczyka, który nadzorował i uczestniczył w montażu i demontażu estrady, bez której występy naszych dzieci nie byłyby tak efektowne, słyszalne i widoczne. Festyn medycznie zaopatrywał Rybnicki Sztab Ratownictwa , była obecna też Komenda Miejska Policji z Dzielnicowymi rejonu Boguszowice i Paruszowiec. Policjanci z psem szkolonym przeprowadzili ciekawy pokaz umiejętności psa.
Występy naszego zespołu BAJ, występy muzyczno – ruchowe pod przewodnictwem pani Joanny Sobik i Agnieszki Malinowskiej oraz uwielbiane tańce do uwielbianych hitów puszczanych przez naszego DJ pana Adama Jurzysty wspieranego przez panią Ewelinę Jagieło, urozmaicone były krótkim lirycznym występem gitarowym w wykonaniu pana Wojciecha Stołtnego. Dziękujemy serdecznie!
W festynie wzięli udział także sportowcy KS Silesia.
Mamy nadzieję, że wszyscy uczestnicy festynu miło, wesoło i aktywnie spędzili z nami ten czas!
Polecamy obszerne fotorelacje:
Tekst, zdjęcia: ZS-R- Szkoła Życia w Rybniku