XXXVIII Śląski Dzień Treningowy Programu Treningu Aktywności Motorycznej Olimpiad Specjalnych Zabrze 2024

Nasza ekipa wzięła udział w kolejnym – XXXVIII Śląskim Dniu Treningowym Programu Treningu Aktywności Motorycznej Olimpiad Specjalnych Zabrze 21.03.2024!
Zuzanna Skałbania , Marika Cojg, Wiktoria Ciołek, Martyna Pakura, Oliwier Kusak, Szymon Szeląg oraz Szymon Zawierucha, jako uczestnicy Programu MATP w ramach działalności Promyk Rybnik Klub Olimpiad Specjalnych mieli okazję zaprezentować swoje trenowane konkurencje podczas wydarzenia szczebla regionalnego!!!
Ogromne brawa  dla naszych zawodników, ich trenerów, z panem Adamem Jurzystą na czele oraz dla nauczycieli i opiekunów!
Tekst, zdjęcia: ZS-R Szkoła Życia w Rybniku