Wycieczka do Górek Wielkich

W dniach 17-19 maja 2023 r. spora grupa podopiecznych i uczniów naszej placówki wzięła udział w wycieczce do Górek Wielkich. Pierwszego dnia plany wycieczkowiczów zostały nieco pokrzyżowane przez niekorzystną aurę, ale humory wszystkim dopisały za sprawą zorganizowanych w zamian w tym dniu różnorakich zajęć muzyczno – ruchowych ze śpiewem do akompaniamentu gitary na czele. Kolejny dzień to spacer wzdłuż rzeki Brennicy, podziwianie walorów górskiego otoczenia. Część uczestników skorzystała także z siłowni pod chmurką i placu zabaw. Tego dnia miały miejsce warsztaty pizzy, w których wszyscy czynnie wzięli udział. Uwieńczeniem było oczywiście skonsumowanie własnoręcznie przygotowanych pizz. Wieczorem na uczestników czekało ognisko z pieczeniem kiełbasek i wspólnym śpiewem i zabawą przy dźwiękach gitary. Trzeciego – ostatniego dnia także nie zabrakło atrakcji – młodzież miała okazję wziąć udział w przejażdżce bryczkami. Przez cały wyjazd uczestnikom towarzyszyły uśmiechy, dobry humor i zadowolenie. Podziękowania serdeczne dla organizatorki wycieczki pani Iwony Bartoniek!

Fotogaleria cz. I

Fotogaleria cz. II