Wiersz „Na straganie” w ramach innowacji pedagogicznej „Usprawnianie przez czytanie”

W miniony piątek – 29 października 2021 r. odbyły się kolejne zajęcia w ramach naszej innowacji pedagogicznej „Usprawnianie przez czytanie”. Tym razem pani Ola przedstawiła uczniom klas IIa i IIb oraz IIIb wiersz J. Tuwima „Na straganie”.
Po wysłuchaniu wiersza uczestnicy chętnie wcielali się w role sprzedawcy i kucharza. Świetnie poradzili sobie z „warzywnymi” zadaniami. Rozpoznawanie warzyw samym dotykiem dłoni okazało się nie lada wyzwaniem. Jednak najwięcej radości sprawiło uczniom ważenie warzyw i owoców oraz przeliczanie pieniążków na tytułowym straganie. Zapraszamy do fotogalerii zdjeciowej pod tekstem oraz na naszym prfilu facebookowym TUTAJ.

Tekst: Aleksandra Szymała, zdjęcia: ZS-R Szkoła Życia w Rybniku