Urodziny Marchewki w ramach projektu „Żyjemy aktywnie i zdrowo”

We wtorek 6.10. 2020 r. kolejny już raz odbyły się wspólne zajęcia naszych uczniów i pracowników sklepu Auchan Rybnik w ramach projektu ,,Żyjemy aktywnie  i zdrowo”.
Tym razem nasi uczniowie wraz z wolontariuszkami – panią Izą i panią Michaliną – wzięli udział w spotkaniu pt. „Urodziny Marchewki”, przygotowanej przez panią Beatę, Agnieszkę i Małgosię. Uczniowie wspólnie z zaproszonymi gośćmi wykonywali kolejne zadania konkursowe poznając wielozmysłowo jesienne warzywa oraz wspólnie przygotowali sok ze świeżych marchewek. Na koniec wszyscy razem zasiedli do urodzinowego stołu, częstując się zdrowym sokiem i ciastem marchewkowym:)

Zapraszamy także do fotogalerii z ze spotkania na naszym profilu facebookowym TUTAJ.

Tekst i zdjęcia: Małgorzata Dudek