Spotkanie Bożonarodzeniowe 2021

Dnia 22 grudnia 2021 r., tuż przed udaniem się na świąteczną przerwę zimową, w naszej placówce, w poszczególnych grupach odbyły się uroczyste spotkania świąteczne. Pięknie przystrojone klasy, eleganccy niezwykle tego dnia nasi podopieczni i pracownicy, kolędy, życzenia, świąteczne upominki sprawiły, że mimo różnego typu obostrzeń, był to niezwykle nastrojowy, odświętny i radosny.
Zapraszamy do pełnej fotogalerii z „Wigilijek” na naszym profilu facebookowym TUTAJ.

W czasie przedświątecznym w ramach różnorakich zajęć podejmowano tematykę bożonarodzeniową, dzięki czemu powstały, między innymi, przepiękne ozdoby ze strojnymi choinkami na czele, choć to nie wygląd tych Świętach jest najistotniejszy.
Zapraszamy także do galerii zdjęciowej, w której udało się uchwycić fragmenty przedświątecznych zajęć, i powstałe dekoracje TUTAJ.

Warto dodać iż dnia 21 grudnia 2021 r. w ramach bożonarodzeniowych przygotowań miała miejsce przedświąteczna spowiedź święta, a także możliwość przyjęcie komunii świętej.

Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: ZS-R Szkoła Życia w Rybniku