Za nami Festyn Rodzinny 2022 naszej placówki! Zapraszamy do relacji!

Dnia 1 czerwca 2022 r. nasi podopieczni wraz z rodzinami mieli okazję do wspólnej zabawy podczas organizowanego przez naszą placówkę Festynu Rodzinnego. Okazją do spotkania były majowo – czerwcowe święta: Dzień Dziecka Dzień Matki oraz Dzień Ojca. Wspólna zabawa miała miejsce na terenie Boiska Baseballowego MOSiR w Rybniku.
 Festyn rozpoczął się od oficjalnego powitania uczestników przez Dyrektor Szkoły Życia Panią Agnieszkę Antosz. Chwilę potem nastąpiły artystyczne muzyczno – instrumentalno – taneczne występy naszych uczniów, przedszkolaków oraz podopiecznych Ośrodka R-W. Nie obyło się bez zabawy tanecznej pod przewodnictwem naszego DJ Adama;) Równolegle miały miejsce różnorakie zabawy (megabańki, pląsy z chustą Klanzy), aktywności ruchowe (zabawy na dmuchańcu, tor przeszkód, gra w bocce, jazdy na rowerach), aktywności plastyczno – techniczne, fotobudka i „usługi” w ramach „Studia Urody”.,, a także pokaz tańczy grupy hiphopowej – dziękujemy za energetyczne wstępy!!!
Uczestnicy mogli też spotykać psich terapeutów, maskotkę policyjną Sznupka, no i naszego „Pinokia”!
Jak na festyn przystało nie obyło się bez poczęstunku z przepysznymi ciastami – tu szczególne podziękowania dla Rodziców oraz grillem i popcornem w roli głównej!!!
W trackie imprezy miały także miejsce pokazy Służb Medycznych i Mundurowych, na których udział zawsze możemy liczyć!! W tym miejscu serdecznie dziękujemy: Ochotniczej Straży Pożarnej z Rybnika Orzepowic oraz Popielowa, Rybnickiemu Sztabowi Ratownictwa oraz Komedzie Głównej Policji w Rybniku – tu na szczególne podziękowania zasługują Policyjne Psy, które zaprezentowały się uczestnikom podczas specjalnego pokazu!
Wszystkiemu towarzyszyła niezwykle sprzyjająca, słoneczna tego dnia aura, no i rewelacyjne humory uczestników!!!
Był z nami także rybnicki Sanepid i Rybnickie Służby Komunalne. Dziękujemy!!!
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność i wspólną zabawę!
Wydarzenie miało miejsce, jak już wspominaliśmy,  na terenie Boiska Baseballowego MOSiR w Rybniku. W tym miejscu serdecznie dziękujemy MOSiR Rybnik oraz KS Silesia Rybnik z gospodarzami obiektu panami: Dariuszem Ptasiem oraz Grzegorzem Mularczykiem na czele, za udostępnienie terenu obiektu dla naszych potrzeb!!!
Zarazem dziękujemy sportowcom KS Silesia Rybnik za uświetnienie naszej imprezy pokazami gry w baseball oraz udzielanymi mini lekcjom dla chętnych uczestników naszego festynu! Mamy nadzieję, że współudział Waszych młodych sportowców w naszym festynie stanowił dla nich mini nagrodę.
Występy odbywały się na profesjonalnej scenie, którą zawdzięczamy Teatrowi Ziemi Rybnickiej oraz Klubowi Kultury Harcówka! Tu specjalne ukłony dla Dyrektorów: pana Michała Wojaczka oraz pana Mieczysława Błaszczyka!
Niezmiernie miło było nam też gościć naszych absolwentów i ich ich Rodziców!!! Powitania, pozdrowienia z pracownikami, kolegami, koleżankami… bezcenne!!!
Kończąc relację przekazujemy w tym miejscu przekazujemy serdeczne podziękowania ze strony Dyrektor naszej placówki Pani Agnieszki Antosz dla:
Rodziców i Rodzin naszych  Podopiecznych za przyłączenie się do naszej wspólnej zabawy i integracji oraz za wszelką pomoc w organizacji wydarzenia!
Pani Dyrektor dziękuje niezmiernie także dla wszystkim  pracownikom naszej placówki za aktywny i kreatywny udział w organizacji i przeprowadzeniu festynu!
Zapraszamy do obszernej fotorelacji z wydarzenia na naszym profilu facebookowym TUTAJ.
Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak