Przedstawienie jasełkowe  Zespołu BAJ w ramach „Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnościami” w ZS nr 3

Przedstawienie jasełkowe Zespołu BAJ w ramach „Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnościami” w ZS nr 3

Dnia 26 stycznia 2024 r. , tuż przed feriami, Zespół Baj po raz ostatni w tym sezonie wystąpił z przedstawieniem jasełkowym ,,Powitajmy Maleńkiego Jezusa” w ZS nr 3. Na tej scenie był to już 4 występ. Tym razem nasi aktorzy prezentowali się ze swoimi umiejętnościami i zainteresowaniami aktorskimi podczas Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnościami, który organizowany był w sąsiedniej placówce w ramach projektu ,,Każdy inny wszyscy równi”, w którym uczestniczymy jako placówka. Widownię tym razem stanowiła młodzież Liceum nr 5, w którym 6 klas stanowią klasy integracyjne. Wszyscy byli pod wrażeniem profesjonalizmu całości przedstawienia. Serca widowni skradły uśmiechy i gra małych aniołków oraz wyraz emocjonalny przedstawienia. Dziękujemy za dzisiejsze spotkanie, których w przyszłości planujemy więcej nie tylko na gruncie artystycznym. Zatem do zobaczenia.

Pełna fotorelacja w występu znajduje się tutaj.

Tekst: Agnieszka Antosz – Dyrektor ZS-R Szkoła Życia w Rybniku, zdjęcia Małgorzata Dudek