Pasowanie na przedszkolaka

Dnia 23 października 2023 r. także i nasi Przedszkolacy, którzy w tym roku szkolno – przedszkolnym po raz pierwszy przekroczyli próg naszego Przedszkola, mieli swoje święto. Podczas uroczystości, którą zaszczycili obecnością rodzice, opiekunowie naszych najmłodszych podopiecznych oraz Dyrekcja placówki miało miejsce kilaka wspólnych zabaw, zadań nawiązujących do tych przedszkolnych. Wszyscy poradzili sobie doskonale!
Jednak najważniejszym, wyczekiwanym momentem było oczywiście samo pasowanie, którego dokonała Dyrektor naszej placówki pani Agnieszka Antosz wspólnie z Wicedyrektor panią Martyną Płonowską – Troszka. Nie zabrakło drobnych upominków oraz pamiątkowych zdjęć.
Całej ekipie naszych nowo mianowanych przedszkolaków gratulujemy serdecznie oraz życzymy powodzenia i ogromu radości na czas edukacji przedszkolnej!
Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęci: ZS-R Szkoła Życia w Rybniku