Nasi uczniowie podczas VII Ogólnopolskiego Dnia Młodych Sportowców Olimpiad Specjalnych Warszawa 2023

Reprezentacja Młodych Sportowców z naszej placówki (z KOS „Promyk” Rybnik) w składzie Agata Kocemba, Kacper Trybuś oraz Oliwier Mitko, pod opieką pani Anetty Gawrysiak oraz Ilony Kobus wraz z ekipą Młodych Sportowców Oddziału Regionalnego Olimpiady Specjalne Śląskie wzięła dział w VII Ogólnopolskim Dniu Młodych Sportowców Olimpiad Specjalnych Warszawa 2023.
W dniach 22-23 września 2023 r. reprezentacje uczestników Programu Młodzi Sportowcy Olimpiad Specjalnych z całej Polski miały swoje święto. Mieli okazję wziąć udział w szeregu wspólnych aktywnościach ruchowych oraz atrakcji przygotowanych przez Olimpiady Specjalne Polska – dziękujemy w tym miejscu serdecznie!!!.
Tegoroczna edycja łączyła także inicjatywę #BądźFIT Olimpiad Specjalnych w formie pikniku.
Ogromne brawa dla całej śląskiej reprezentacji, powodzenia w podejmowaniu codziennych wyzwań ruchowych!
Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: OSŚ