Kolejny Memoriał Kamili Skolimowskiej z udziałem naszych lekkoatletów, Stadion Śląski w Chorzowie 2022

Dnia 6 sierpnia 2022 r. na Stadionie Śląskim w Chorzowie ekipa zawodników Oddziału Regionalnego Olimpiady Specjalne Polska – Śląkie, po raz kolejny, reprezentowała Stowarzyszenie Olimpiady Specjalne Polska podczas ogromnego wydarzenia, jakim jest memoriał poświęcony naszej najmłodszej mistrzyni olimpijskiej.
Tradycją Memoriału Kamili Skolimowskiej staje się to, że w ramach imprezy, na jednej arenie, tuż obok światowej sławy sportowców, swoje możliwości lekkoatletyczne mają okazję zaprezentować także sportowcy zrzeszeni w ramach innych organizacji, stowarzyszeń, w tym osób z niepełnosprawnością.

Po raz kolejny nasi uczniowie – zawodnicy KOS PROMYK Rybnik mieli niecodzienną okazję do zaprezentowania swoich możliwości biegowych podczas tej międzynarodowej imprezy. Należy zaznaczyć, że tym razem wydarzenie wpisało się tym razem w Diamentową Ligę!

W tym roku naszą placówkę i klub reprezentowali Maksymilian Brzycki oraz Bartosz Mysior.
Ogromne brawa dla naszych lekkoatletów, którzy bez kompleksów wystartowali na jednej imprezie, na jednej arenie ze sportowymi sławami!
Dziękujemy naszym trenerom towarzyszącym ekipie za poświęcony czas i energię!

Zapraszamy do fotogalerii i szczegółowej relacji na profilu facebookowym OSŚ TUTAJ.

Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak