Medale naszych kolarzy!!!

2 brązowe medale przywieźli nasi uczniowie – zawodnicy działającego przy zespole Klubu Olimpiad Specjalnych PROMYK Rybnik z zawodów kolarskich szczebla regionalnego!!!
XV Śląski Mityng Kolarski Olimpiad Specjalnych, który miał miejsce w Katowicach dnia 20 maja 2021  r., to pierwsze po długiej przerwie, spowodowanej reżimem sanitarnym, zawody w ramach Olimpiad Specjalnych Specjalne Śląskie.
Spragnieni sukcesów sportowych, zarówno nasi podopieczni, jak i trenerzy i opiekunowie, mogą wreszcie cieszyć się sportowymi osiągnięciami!
Ogromne brawa dla Justyny Dyki, Wiktora Dzikowskiego, trenerów oraz rodziców, naszych zawodników, którzy na co dzień dbają o kolarską aktywności ich dzieci!
P.S. Mamy nadzieję, że w przyszłości zawodach będzie miało okazję wziąć udział większe grono naszych kolarzy, bo mamy ich całkiem sporo.

Do pełnej fotogalerii z udziału naszych kolarzy w zawodach zapraszamy TUTAJ.

Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: Adam Jurzysta, Anna Rak – Lignarska