Masza na rozpoczęcie nowego roku i odwiedziny księdza biskupa Grzegorza Olszowskiego!

Dnia 20 września 2022 r.  w parafii św. Jadwigi na Nowinach miało miejsce ważne wydarzenie dla naszej placówki! Mszą świętą pod przewodnictwem ks. biskupa Grzegorza Olszowskiego zainaugurowaliśmy kolejny rok szkolno-przedszkolno-katechetyczny. Specjalne błogosławieństwo otrzymali nasi tegoroczni pierwszoklasiści, którym ks. biskup poświęcił tornistry.
Po eucharystii ks. biskup wraz z księdzem proboszczem parafii św. Jadwigi Janem Sopotem gościli w progach naszej placówki. Podczas niezwykle miłych i ciepłych spotkań z naszymi podopiecznymi w ich klasach, księża mieli okazję poznać specyfikę naszej pracy. Serdecznie Bóg zapłać za wizytę!

Zapraszamy do pełnej fotogalerii z wydarzenia na naszym profilu facebookowym TUTAJ.

Tekst: Iwona Jonederko, zdjęcia: Martyna Płonowska – Troszka, Magdalena Kasprzak