Lokalne zmagania Młodych Sportowców

Dnia 24 marca 2023 r. w naszej placówce odbył się kolejny Lokalny Dzień Młodych Sportowców Olimpiad Specjalnych.  Wzięły w nim udział dwie ekipy uczestników Programu Młodzi Sportowcy OS naszego klubu KOS „Promyk” Rybnik.

Pierwszą ekipę stanowili przedszkolacy oraz młodsi uczniowie naszej placówki realizujący program na terenie Szkoły Życia. W sportowych wyzwaniach sportowców wspierały nauczycielki i pomoce nauczyciela placówki pod wodzą Magdaleny Kasprzak i Anetty Gawrysiak.

tego samego dnia, w godzinach popołudniowych gościliśmy z kolei dzieci realizujące Program Młodzi Sportowcy OS w ramach dodatkowych zajęć w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Rybniku – pod wodzą trenerki pani Sylwii Olesińskiej – Myśliwiec.

Zmagania najmłodszego narybku KOS „Promyk” zostały uwieńczone medalami oraz upominkami. Gratulujemy całej ekipie!

Obszerna fotorelacja z wydarzenia znajduje się TUTAJ.

Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: Anetta Gawrysiak, Magdalena Kasprzak