„Kreatywne prace plastyczne” – podsumowanie udziału w projekcie w ramach innowacji pedagogicznych.

„Kreatywne prace plastyczne” to projekt, do którego w minionym roku szkolnym 2022/2023 przyłączyła się nasza placówka w ramach innowacji pedagogicznych. Uczniowie szkoły podstawowej oraz podopieczni oddziałów rewalidacyjnych pod okiem inicjatorek i realizatorek projektu w naszej placówce pani Ani i pani Agnieszki, raz w tygodniu, uczestniczyli w zajęciach plastycznych, podczas których rozwijali swoje zdolności, zainteresowania, a także zaspakajali naturalną potrzebę tworzenia sztuki. Co miesiąc pracę uczestników były publikowane na blogu edukacyjnym „Kreatywne Pracę Plastyczne”. Uczestnictwo w projekcie pozwoliło na rozwijanie wyobraźni i kreatywności oraz poznanie nowych technik plastycznych. Zapraszamy do galerii z kilkoma przykładowymi pracami, reszta tych ciekawych i pięknych dzieł będzie niebawem zdobiła przestrzeń budynku naszej placówki.
Brawa dla całej ekipy naszych kreatywnych plastyków!!!
Tekst, zdjęcia: Agnieszka Śpiewok, Anna Szczęsny
Więcej o projekcie: Kreatywne prace plastyczne