Komers i pożegnanie naszych tegorocznych absolwentów

Koniec każdego roku szkolno – rewalidacyjno -terapeutycznego to także czas podsumowań, pożegnań, wspomnień podziękowań i wzruszeń… Wszystko w związku z tym, że czas edukacji, terapii w naszej placówce kończy pewien etap dla części naszej społeczności, czy to z SP czy z Ośrodka R-W. Także i w tym roku uroczyście żegnaliśmy naszych wspaniałych Absolwentów. Dnia 20 czerwca 2024 r. miała miejsce tradycyjna zabawa absolwentów tzw. Komers. Część wydarzenia przebiegała w  postaci programu muzyczno – instrumentalnego miała miejsce na sali gimnastycznej, druga w formie tanecznej zabawy, z poczęstunkiem i pamiątkowymi zdjęciami na podwórku szkolnym. We wspólnej zabawie wzięła udział spora część społeczności naszej placówki.
Oficjalne, uroczyste pożegnanie absolwentów miało miejsce dnia 21 czerwca 2024 r. podczas zakończenia roku szkolnego 2023/2024 w obecności Dyrekcji placówki. Podczas spotkania absolwenci także zaprezentowali swój program artystyczny w połączeniu z podziękowaniami. Następnie gratulowano, dziękowano i żegnano absolwentów, a także ich rodziców Nie zabrakło dyplomów kwiatów i pamiątek. Także członkowie Zespołu Baj zostali uhonorowani  okazjonalnymi koszulkami. Szereg podziękowań i ciepłych słów skierowanych zostało ze strony Rodziców do dyrekcji, oraz nauczyciel i pomocy nauczycieli pracujących obecnie, czy też w przeszłości naszymi absolwentami.

Naszym Absolwentom i ich Rodzicom, Opiekunom życzymy samych sukcesów, radości, energii, mnóstwa przyjaznych ludzi wokół na kolejnym etapie edukacji, czy terapii. Powodzenia!!!

Zdjęcia z wydarzenia znajdują się naszym profilu FB tutaj oraz tutaj.

Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: Magdalena Kasprzak, ZS-R Szkoła Życia w Rybniku