Kapusta w ramach zajęć innowacji pedagogicznej „Polub owoce, polub warzywa, przez cały rok je odkrywaj”

Kapusta była przedmiotem kolejnych zajęć z cyklu „Polub owoce, polub warzywa, przez cały rok je odkrywaj”
Dnia 16 listopada 2022 r. grupa uczniów SP brała udział w kolejnych zajęciach w ramach innowacji pedagogicznej „Polub owoce, polub warzywa, przez cały rok je odkrywaj”. Wychowankowie poznali różne odmiany kapusty, ich wygląd i smak. Uczniowie doświadczyli, że kapusta nie musi służyć tylko do jedzenia, ale też jako szablon drzewa. Razem, wspólnymi siłami przygotowaliśmy też kapustę do kiszenia. Zapraszamy do pełnej fotorelacji z zajęć TUTAJ.
Tekst: Beata Białończyk, zdjęcia: Magdalena Kasprzak