„Jesienne wspomnienia” – zaproszenie na wystawę prac plastycznych naszych podopiecznych!

Wystawa prac plastycznych naszych podopiecznych w Teatrze Ziemi Rybnickiej!

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do Teatru Ziemi Rybnickiej na wystawę prac plastycznych naszych podopiecznych.
Wystawa przeniesie Państwa w klimat jesiennych wspomnień. Prace zostały wykonane przez dzieci w zależności od ich możliwości samodzielnie lub z pomocą nauczycieli. W przypadku niektórych uczniów pomoc ta, polega nawet na prowadzeniu ręki dziecka.
Podczas zwiedzania wystawy można zobaczyć jakimi technikami plastycznymi mają okazję posługiwać się nasi uczniowie, a także dostrzec kreatywność plastyczną niektórych z nich.
Zajęcia plastyczne dają dzieciom poczucie sprawstwa, usprawniają je manualnie, a także sprawiają im sporo radości.

• miejsce wystawy: Teratr Ziemii Rybnickiej – Galeria Oblicza,
  • wstęp wolny,
  • termin wystawy: od 13 lutego do 14 marca 2021 r.

Serdecznie zapraszamy!!!

Tekst: Gabriela Szojer