Jasełka oraz świąteczne występy dla zaproszonych gości

Wczoraj nasi artyści ponownie zaprezentowali przedstawienie Jasełkowe ,,Powitajmy Maleńkiego Jezusa” (Zespół BAJ) oraz świąteczne występy młodszej grupy naszych podopiecznych.
Tym razem na widowni zasiedli goście z organu prowadzącego z Panem Wiceprezydentem Miasta Rybnika Wojciechem Świerkoszem i wicedyrektor Centrum Edukacji i Kultury UM Panią Julią Wójcik na czele oraz przedstawiciel Organu Nadzorującego Wizytator z KO Katowice Delegatura w Rybniku Pani Anna Lewandowska.
Było nam miło gościć również dyrektorów i kierowników placówek oświatowych, instytucji kultury i sportu z miasta Rybnik, służb mundurowych tj. Policja Rybnik, OSP Popielów i Rybnicki Sztab Ratownictwa oraz naszych przyjaciół i znajomych z organizacji pozarządowych , stowarzyszeń i firm tj.: Stowarzyszenie Oligos i PSONI, Fundacja Auchan i Fundacja Serduszko, Fundacja Spartanie Dzieciom, Klub Baseballowy Silesia Rybnik, Niemedyczne Hospicjum Domowe, Firma Marwent. Na widowni zasiadły również dzieci z klasy 2 i 3 SP nr 31 w Rybniku. Niezmiernie sympatycznie było nam zobaczyć absolwentów naszej placówki i byłych pracowników.
Wszystkim bardzo dziękujemy za obecność i możliwość spotkania. mamy nadzieję, że odwiedzicie nas jeszcze nie raz!
W tym miejscu ponownie gratulujemy wszystkim naszym artystom!! Ogromne brawa dla wszystkich zaangażowanych występy i spotkanie gości!
Tekst: Agnieszka Antosz, zdjęcia: Magdalena Kasprzak, Małgorzata Dudek