IV Śląski Dzień Młodych Sportowców Olimpiad Specjalnych Żory 2023 z udziałem naszych reprezentantów

Dnia 6 października 2023 r. ekipa przedstawicieli naszych Młodych Sportowców w składzie Radosław Bochenek, Zachariasz Błaszkiewicz, Patryk Pytlik, Wojciech Glenc, wraz ekipą KOS „Promyk” Rybnik, wzięła udział w regionalnej – IV edycji Dnia Młodych Sportowców Olimpiad Specjalnych.
Na uczestników czekało szereg aktywności ruchowych nawiązujących do dyscyplin sportowych takich jak: kolarstwo, koszykówka, piłka nożna. Naszych zawodników w ich zmaganiach wspierały panie Agnieszka Kulczyna, Katarzyna Gorzkowska oraz Wioleta Mularczyk. Dzieci zostały nagrodzone okazjonalnymi medalami oraz upominkami.
Ogromne brawa dla całej ekipy!
Należy dodać, że wydarzenie, którego organizatorem był Oddział Regionalny OSŚ oraz Koniczynka Klub Olimpiad Specjalnych łączyło w sobie elementy projektu #BądźFIT. Dziękujemy organizatorom w tym miejscu za stworzenie naszym Młodym Sportowcom kolejnej okazji do zaprezentowania swoich trenowanych aktywności.
Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: ZS-R Szkoła Życia w Rybniku, KOS Promyk Rybnik