„Bożonarodzeniowe zapachy” z kuchni dydaktycznej

Różne grupy, wśród nich przedszkolacy, uczniowie SP, jaki i podopieczni grup RW poznawali tajniki pieczenia i ozdabiania świątecznych smakołyków, przy okazji rozwijając funkcje poznawcze, komunikacyjne (także z wykorzystaniem pomocy AAC), manualne, samoobsługowe. Tego typu zajęcia to także świetna okazja do rozwijania kreatywności, czy umiejętności współpracy w grupie.
Należy dodać, iż jedną ekip naszych najmłodszych „cukierników” w ich pracy wspomagały panie wolontariuszki z rybnickiego sklepu AUCHAN. Panie przyniosły ze sobą, oprócz zaangażowania i energii, także potrzebne do świątecznych wypieków różne produkty. Serdecznie Im w tym miejscu dziękujemy!
Zapraszamy do naszej słodkiej fotogalerii także TUTAJ.

Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: ZS-R Szkoła Życia w Rybniku