Bożonarodzeniowe warsztaty rękodzieła

Dnia 24 listopada 2022 r. w pracowni ceramicznej naszego zespołu odbyła się kolejna edycja Warsztatów rękodzieła.
Przed nami kolejne Święta Bożego Narodzenia, które każdemu kojarzą się z pachnącą choinką oraz wysyłaniem i składaniem najgorętszych życzeń, dlatego zaprosiliśmy rodziców i opiekunów naszych podopiecznych do wspólnego działania oraz tworzenia kartki bożonarodzeniowej. Na nasze zaproszenie odpowiedziała mama Hadriana ze szkoły podstawowej, oraz nauczyciele naszej placówki, którzy już wcześniej spotkali się, aby wszystko przygotować.
Pragniemy podziękować również Pani Danusi, która przekazała na ten cel bardzo dużo materiałów plastycznych, oraz pozyskała darmowe grafiki do wydruku od autorki Pani Iwo Klabuhn, dzięki którym mogliśmy zrealizować ten projekt. Wzajemna integracja, wspólna plastyczna twórczość połączona z radością tworzenia świątecznej kartki dała nam mnóstwo uśmiechu, relaksu oraz przekonania, że warto kultywować tę piękną tradycję. Dziękujemy wszystkim za przybycie i spędzony czas w miłym gronie, szczególne zaś podziękowania przesyłamy w stronę Pani Olimpii.
Tekst: Bożena Bęczek, zdjęcia ZS-R Szkoła Życia 2 Rybniku