Bożonarodzeniowe kartki w ramach warsztatów dla rodziców – podsumowanie spotkania

Dnia 18.11.2021 r. w naszej placówce odbyła się kolejna edycja warsztatów rękodzieła dla rodziców. Tym razem były to świąteczne warsztaty wykonania Kartek Bożonarodzeniowych.

Przed nami kolejne Święta Bożego Narodzenia, a więc i czas składania najgorętszych życzeń, dlatego zaprosiliśmy rodziców i opiekunów naszych podopiecznych do wspólnego działania. Na nasze zaproszenie odpowiedziała mama Agatki z przedszkola. Dodatkowo w zajęciach wzięli udział także i nasi nauczyciele, którzy już wcześniej spotkali się, aby wszystko przygotować.
W tym miejscu pragniemy podziękować Pani Danusi, która przekazała na ten cel bardzo dużo materiałów plastycznych, dzięki którym mogliśmy zrealizować ten projekt.
Wspólna plastyczna twórczość połączona z radością tworzenia świątecznej kartki dała nam wszystkim poczucie, że warto pielęgnować tę piękną tradycję. Dziękujemy wszystkim za przybycie i spędzony czas w miłym gronie, szczególne zaś podziękowania przesyłamy w stronę Pani Moniki.

Organizatorki, tekst, zdjęcia: Adrianna Kuźmińska, Bożena Bęczek