Bowligowe sukcesy podczas Makroregionalnego XLVI Śląskiego Turnieju Bowlingowego Olimpiad Specjalnych Ruda Śląska 2024

Filip Tkocz złoty, Maksymilian Barzycki brązowy medal wywalczyli nasi uczniowie, a zarazem zawodnicy Promyk Rybnik Klub Olimpiad Specjalnych podczas XLVI Makroregionalnego Śląskiego Turnieju Bowlingowego Olimpiad Specjalnych.
Dnia 18 września 2024 r. na rudzkiej kręgielni „Pink Bowling & Club” w Centrum Handlowym „Plaza” ekipa „Promyka” miała kolejną okazję do rywalizacji na torach bowlingowych, którą zorganizował Oddział Regionalny Olimpiady Specjalne Śląskie we współpracy z Klub Olimpiad Specjalnych Halembianka Ruda Śląska Dziękujemy!
Ogromne brawa dla naszych sportowców oraz Ich trenerów pani Anetty Gawrysiak i Iwony Bartoniek oraz wszystkich zaangażowanych w cotygodniowe treningi bowlingowe!
Tekst, zdjęcia: KOS „PROMYK” Rybnik